Zaznacz stronę

Odpowiednie bramy ogrodowe mogą w krótkim czasie zmienić ogród w absolutną oazę dobrego samopoczucia. Służą nie tylko jako demarkacja i ochrona prywatności, ale także znacząco kształtują wygląd zewnętrzny posesji. Dlatego oprócz właściwości materiału i wymagań użytkowych, przy wyborze odpowiedniej opcji ważną rolę odgrywają również względy wizualne.

Firma LevelIT zajmuje się produkcją oraz montażem: ogrodzenia aluminiowe, bramy aluminiowe

Ogrodzenia aluminiowe montaż


Bramy aluminiowe – montaż

bramy ogrodowe aluminiowe
bramy ogrodowe aluminiowe
Montaż wykonujemy:
Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

W salonie bram i ogrodzeń Luxbor można znaleźć wszystkie elementy systemu ogrodzeniowego optymalnie dostosowane do osobistych wymagań. Dzięki szerokiej gamie produktów nie ma ograniczeń w realizacji pomysłów. Ich konfigurator jest łatwy w obsłudze i pozwala w zaledwie kilku krokach na indywidualne wykonanie ogrodzeń ogrodowych oraz elementów dodatkowych, takich jak bramy i drzwi ogrodowe – indywidualnie i dokładnie na wymiar.

Zamówione elementy są wytwarzane w ich jednostkach produkcyjnych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dostarczamy gotowe do montażu produkty w krótkim czasie.

Niezależnie od tego, czy jest to minimalistyczny-nowoczesny, klasyczny czy artystyczny: ich szeroka oferta obejmuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego wymagania. Wszystkie elementy ogrodzenia wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna, drewno lub metal ocynkowany, które łączą stabilność i odporność na warunki atmosferyczne. Oferujemy także ogrodzenia aluminiowe.

Dzięki temu ogrodzenia ogrodowe zachowują nienaganny wygląd przez wiele lat – nawet bez skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Można je dostosować do każdej sytuacji terenowej i mogą być wyposażone w różne elementy dekoracyjne w zależności od osobistych upodobań. Ogrodzenia metalowe ocynkowane, opcjonalnie w wybranym kolorze z palety RAL, harmonijnie komponują się z każdym projektem ogrodu.

Dostępne są jako proste, zakrzywione wzory oraz wzory ozdobione różnymi wzorami. Szlachetne metalowe ogrodzenia z drewnianymi elementami zachwycają naturalną charyzmą. Wersje z błyszczącego aluminium lub stali nierdzewnej z prętami, blachą perforowaną lub ekranami prywatności są popularnym wyborem dla nowoczesnych przestrzeni zewnętrznych. Jeśli chcesz mieć naprawdę nowoczesne ogrodzenie zainwestuje w ogrodzenie aluminiowe!

Jeśli jest to granica posesji z ekstrawaganckim efektem, w ofercie znajdziesz szeroką gamę ogrodzeń aluminiowych i ze stali nierdzewnej z wyszukanymi modelami cięcia laserowego oraz cięcia wodą tz. waterJet.

Brama ogrodowa, która harmonijnie komponuje się ze stylem systemu ogrodzeniowego, tworzy doskonały ogólny efekt na mieniu osobistym.

Wielu właścicieli domów świadomie wybiera bramę ogrodową lub wjazdową jako wyrafinowany element wystroju, aby skutecznie podkreślić architekturę budynku i przestrzeni zewnętrznej. Jednocześnie bramy ogrodowe chronią przechodniów i sąsiadów przed wścibskimi spojrzeniami i uniemożliwiają nieproszonym gościom wejście na alejkę lub dziedziniec. W ich ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych wersji, dwuskrzydłowych lub jednoskrzydłowych.

Niezależnie od tego, czy jest to prosta brama ogrodowa, czy wydajny system przyciągania: po prostu Twoja własna brama marzeń zostanie zaprojektowana w najwyższej jakości.

Jeśli chcesz więcej prywatności, możesz wybrać z szerokiej gamy nieprzezroczystych bram ogrodowych. Bramy wyłożone drewnem zapewniają ponadczasowy, naturalny charakter projektu posesji.

Kiedy kupujesz bramę ogrodową, jakość jest tą, która powinna dominować, a my dalej wyjaśniamy, dlaczego:

  • Dobrej jakości brama ogrodowa może być używana przez długi czas bez konieczności jej wymiany – przy bardzo częstym korzystaniu z bramy ogrodowej, jeśli nie jest wykonana z dobrych materiałów, ustąpi szybciej niż mógłbyś czekać, a przyczyny tego są tak oczywiste, jak to tylko możliwe. Jako pierwsze poddają się zawiasy i nie trzeba, żeby brama pękła, wystarczy puścić, żeby mieć nieprzyjemne niespodzianki;
  • Dobra brama nie wymaga intensywnej konserwacji – jeśli brama ogrodowa jest dobrej jakości, nie będzie wymagała wielu zabiegów konserwacyjnych, dlatego zalecamy, aby pamiętać, że brama ogrodowa będzie musiała być wykonana z materiałów bardzo odpornych. Metal, aluminum jest w tym dobrym wyborem, ponieważ nie trzeba go intensywnie pielęgnować, ponieważ większość produktów doskonale nada się do czyszczenia, a metal jest już pokryty warstwą ochronną przed korozją.
  • Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, naszą rekomendacją jest dobranie bram ogrodowych tak, aby nigdy nie było z nich niemiłych niespodzianek i aby brama ogrodowa pozostała tam przez długi czas bez konieczności jej wymiany.

Również, gdy brama ogrodowa wymaga wymiany, możesz skorzystać z okazji i wybrać taką o bardzo dobrym poziomie jakości, aby później nie było ryzyka i niemiłych niespodzianek. Uzyskując dostęp do powyższego linku, na pewno znajdziesz odpowiednią bramę dla siebie.

Oceń Nas

Autor: mgr Damian Morawiecki